Відгуки про компанію Дім-Авто
- Сергей Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Єгоров В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв задній двірник, на пежо 308 св, подзвонили уточнили що 308 св. Прийшов на 508 св... я думав вони підходять і продавець нічого не переплутав, устанавлюю а гніздо замале.... упаковка пошкоджена відповідно не поверну нічього просто втратив 500грн.... негативний досвід з магазином
- Степан Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Константин К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мне не перезвонили,а написали в Вайбере и попросили оплату на карту.
- Сергей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Денис У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Алексей З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Дмитрий Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Артем С.Угода на маркетплейсі Prom.ua

