Кошик
promo_banner
Дім-Авто

Відгуки про компанію Дім-Авто

  • Сергей Р.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Єгоров В.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Замовляв задній двірник, на пежо 308 св, подзвонили уточнили що 308 св. Прийшов на 508 св... я думав вони підходять і продавець нічого не переплутав, устанавлюю а гніздо замале.... упаковка пошкоджена відповідно не поверну нічього просто втратив 500грн.... негативний досвід з магазином

  • Степан Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Константин К.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Мне не перезвонили,а написали в Вайбере и попросили оплату на карту.

  • Сергей К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Андрій З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Денис У.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Алексей З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Дмитрий Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Артем С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua