Кошик
promo_banner
Дім-Авто

Відгуки про компанію Дім-Авто

  • юрій ш.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Відправили товар на третій день після оплати. А взагалі все норм. Тому поставив 4 зірочки.

  • Владимир Б.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Володимир З.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Алексей П.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Вова Ш.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Станіслав Ш.
    Відмінно
  • Максым Л.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Руслан Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Тільки позитив! Дякую компанії!

  • саша р.
    Відмінно
  • Ігор Г.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua